Liikumisest (järg 3)

8.07.2008 TONU 0.3. 20.01.2009
VALIKU- elik TAHTEVABADUSEST.
01. Nostalgia.
18 aastat tagasi sain vastuskirja TONU-teemal kirjale. Esitan selle ärakirja.

AKADEEMIK
KARL REBANE 202100, Rakvere
Barbaruse 12
13. juulil 1990. T.Eelvere
200106 Tallinn, Kohtu 6
tel. 451746

Lp. T. Eelvere !

Oma pikas kirjas Teie minu artikli seisukohtadele ( “Akadeemia” nr.3, 1990 )
otseselt vastu ei vaidle. Pöhiline Teie kirjas, kui ma öigesti aru sain, on mure vaimsuse, vaimu, Jumala vaimu pärast, et neid arvesse vöetaks, et just nende kaudu on lootust inimese ja keskkonna kriisist ule saada.
Ma ei vaidle vastu, sest pöhiliselt olen samal arvamusel : on tingimata vaja just vaimsust körgemal tasemel, tugevat usku, sugavat möju ka tunnete, religiooni kaudu. Määravaks asjaoluks on siin tahtevabadus, mis meil kahtlemata olemas on, mistöttu saame rääkida ka vastutusest ja seda nöuda. Tahtevabadus ei allu aga täppisteaduslikule kirjeldamisele, jääb sellest välja, körgemale.
Algselt mul oli tahtevabaduse kohta märkus artikli käsikirjas olemas, kuid kahjuks langes see toimetamise käigus välja. Kui mahti peaks saama, kirjutan tahtevabaduse kohta tulevikus midagi.
Lugupidamisega ………… / Allkiri /

02. Tahtevabadusest surmalaagreis. (( Noore ema nouded “TONU”-le ?!))
A. saatis mulle ilmutuste trukised, mis on koletud ja fanaatiliselt inimvihkajalikud. Kahjuks?! Uldmuljena näen, kuis “Isand” ( mitte Issand, Jumala ainusundinud Pojana ! ) köigis neis ilmutusis talutab kättpidi mönd önnetut, kes peavad nägema surmalaagrites inimeste piinamise ja hävitamise ilmutuslikku igavikustamist mitte uksi ihuliselt, vaid ka hingelt ja vaimult. Peremees-isandale on – pohhui !
Eelnevaga (p.01.) on see seotud mitte uksi nö. täppisteadusliku ebaadekvaatsusega ilmutuslikus ilmas, vaid enim siis tahtevabaduse elimineerimisega sinu paigutumisel krematooriumi erinevatesse kongidesse.
Loeme ( 2. Tunnistus. Lupe. ) : ” Tahan vaid öelda sulle, et taevas ja pörgu on reaalsemad kui see fuusiline maailm, mida me tunneme. See on see koht, kus sa otsustad, kuhu suunda tahad minna; …” .
Loeme ( 6. Tunnistus. ) : “Tal oli ka metallplaat rinnal ja sellel oli kirjas :” Olen siin, kuna olen normaalne.””
Loeme ( 4. Tunnistus.) : “Isand vaatas meid ja utles : ” Vaadake, see on tantsijate palk.” ”
Loeme ( 6. Tunnistus.) : ” Nad köik teadsid, et oli vaid uks isik, kes vöis neid sealt ära saada. Neil oli see lootus, kuigi see oli petlik, vale. ”
Löppkokkuvöttes aga näeme,et köik need eelnevad on ettekäänetena toodud ajendid – pöhjus on :
” Isand utles, et kui Tema omad hoiavad kumnise endale, see takistab Isanda tööd ja evangeeliumi ei saa kuulutada. ” ( 3. Tunnistus. Sandra. )
8.07.2008

03. NSVL TEADUSTE AKADEEMIA , 16.11.1987.a.
TAHKE KEHA FUUSIKA INSTITUUT (Tonu tolkes 14.07.2008)
Lugupeetud sm. Eevere !
Toome endi vabandused vastusega viibimise pärast.
Komisjon, tähelepanelikult tutvunud Teie poolt saadetud materjalide sisuga, tuli järeldusele, et Teie raskused (zatrudnenija) on seotud mitte niivörd burokraatlike kuritarvitustega, kuivörd teaduslikus plaanis lahkarvamustega ja nende uletamiseks on vajalik teaduslik diskussioon.
Austusega : …………. J.A.Osipjan Akadeemik, NSVL TA j.a. töö ja juhtimise stiili ja meetodite täiustamise Komisjoni Esimehe asetäitja .

Leppigem harimatusega,. kui see on objektiivne!

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s