Eugeenika

Eugeenika Eesti tegelikkuses.

Peter Watsoni „Kohutav ilu.“ järgides.

Aktuaalsusest.

Intelligentsi vaimse hävitamise otstarbekus – eugeenika-liikumises { EL }– on mistahes valitseva grupeeringu või üksikisiku esmaülesanne, ilma milleta see liikumine ei saaks eksisteerida.

Haritud ühiskonnakihi blokeerimise sihituslikkus saab ilmseks, kui süsteemselt jälgida Maailmavaatelisi võltsinguid, mida ikka ja jälle rakendavad võimuletrüginud grupeeringud – kasutades klassikalise demagoogia atribuutikat: dialektikat, kui „antagonistlike“ (teineteist välistavate!) Ilmavaadete asemele topitakse „dialektika“ (vastavad: dialektiline materialism; dialektiline idealism). Terviklike Ilmavaadete lõhkumiseks „kõlbavad“ aga ka suisa kõlvatud meetodid: näiteks „teaduse dialektiseerimine“, millest iseloomulikeim ongi nn. Suure Paugu eshatoloogiline heuristika. Lihtsamalt: midagi ei olnud Enne – ja kõik arenes isetahtsi, igavese suure mürinaga – ja see tuleb paratamatult (ikka ja jälle); Päike kaotab oma sära – ja Ilma ootab paratamatu entroopiline soojussurm; väikerahvad kaovad assimileerudes suur-rahvuste sekka – ja KÖÖGA!

Primaarne: on perekonnaõiguse selline moonutamine, millega „ühineksid“ rahvamassid ning pärast mida – enamus enam „ei lubagi“ sellist moonutust likvideerida, takistades tõhusalt normaalse demokraatia loomiskatseid. Kas Eestis on see esimene „kriteerium“ täidetud? Ilmselt: sest kui siiani vaid „täideti lolle vene seadusi saksa täpsusega“, siis nüüdseks on jõutud juba Krupskaja „Naisküsimuse“ NLKP dekreedist „edasi“ minna – tõhustamaks veelgi ühiskonnavastaseid meetmeid – „riiklikus lastekasvatuses“ („-kaitses“). Paternalismuse (isakese-armastuse!) drastilisima vormina: eesti perekond mitte üksi ei viitsi, ei taha, vaid ka ei oska (!) enam omi lapsi kasvatada, oodates „juhiseid“ ja „toetusi“ Riigilt, enamuses KOV võimukailt ametnikelt. A(A)K-de, KOV ja kohtute Süsteemi tõhustamist õigustatakse erandlike perverssustega ühiskonnas.

Teisene: on toimiva ühiskonna omakaitse-võime blokeerimine või koguni hävitamine.

„Tänastes uudistes“ läbib aktuaalsena teema: 30 000 inimese „erakorralise psühhiaatrilise kontrolli läbiviimine“, et need inimesed ikka võiksid relva omada?! Otsustavad selle: 101 isikut, kes teadlikult – ei ole läbinud psühhiaatrilist kontrolli – või varjavad selle tulemusi!? Elementaarseimat küsimust: kumb on rahvale ja riigile ohtlikum, kas üksikisiku „varjatud vaimuhaigus“ või rahvaesindaja (ametniku, võimukandja) paranoidaalne psühhoos? – ei esitata!?

Ohtu on pandud mitte üksi ühiskonna omakaitseline võimekus, vaid koguni Kaitseliidu eksistents ja mõttekus! Ja kõike seda on „julgetud“, hoolimata kurvast ajaloolisest kogemusest: vapside relvitustamisest ja jälitamisest, kuni kriminaalkurjategijaiks tembeldamisega!? SEE oli, mis võimaldas Pätsi-Laidoneri terrorlikul diktatuuril võimuletuleku – ja seadis Riigi iseseisvuse sõltuvusse – üksikisikuist, mõningal määral ka korporatiivseist grupeeringuist.

Kolmanda kriteeriumina tulenebki eelnevast: 101 rahvaesindaja asendamine väiksema „enamlusega“, olgu selleks siis pajuvenelased või oligarhia (Eestis, tõsi, armetukene). Parlamentaarse riigikorra asendamine presidentaalse või ainuparteilisega – SEE on, mis eugeenika-liikumise peamine eesmärk on, koos üksikisiku täieliku blokeerimisega – ja „rühma seltsimeeste“ võimulepääsuga, olgu nad siis padu-natsistid, -kommunistid, -anarhistid vm. – peaasi, et targemad kui ühiskond!

Iseloomulikemaid meetodeid – rahvusliku intelligentsiga manipuleerimiseks: on ärksamate indiviidide „ühendamisponnistused“ mistahes vaadete, ideaalide, nostalgia või koguni rahvuslike usundite alusel. Selliselt tekivad ja paljunevad lõpmatud „Anti-EL“-id, „Anti-eurod“ või koguni „vene-vastased“ grupeeringud. Oluline on – et need ei tugineks mitte mingile terviklikule maailmavaatele! Olles ja jäädes abituiks ideoloogia-rakukesiks – parteide mõjusfääris.

Mis siis edasi?

Edasi on ju teada. Elimineerima peab (kuni eksekuteerimiseni välja!) kõik „Riiki koormav“: vanurid; vigased; vaimuhaiged; vaesed; teisitimõtlejad; – olulisimana aga HARITLASKOND!? LAPSED – RIIGILE! Vanemad, kes peaksid vastu näuksuma – vangilaagreisse! KOGU ELANIKKOND TULEB KRIMINALISEERIDA – ET VÕIM VÕIMUTSEDA SAAKS! Taandareng? Ja mis siis? – niikuini ju Päike kustub kord!?

Leppigem harimatusega,. kui see on objektiivne!

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s